Ulotka Zdrowia
Scholl System 2w1 - Do usuwania twardej skóry stóp

Scholl System 2w1 - Do usuwania twardej skóry stóp

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 9 ml
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Scholl System 2w1

Scholl System 2w1 do usuwania twardej skóry stóp to dwufazowy system, który zmiękcza i usuwa twardą skórę. Posiada podwójne działanie, dzięki obecności kwasu hialuronowego i profilowanych ostrzy. Można dzięki temu preparatowi uzyskać miękką i gładką skórę.

Scholl System 2w1 - Do usuwania twardej skóry stóp - zastosowanie

Należy nałożyć żel na twardą skórę przy użyciu aplikatora w kulce i wmasować go przy pomocy okrągłej końcówki. Żel należy pozostawić na dwie minuty, aż zacznie działać. Następnie należy użyć twardą skórę przy pomocy dołączonego do zestawu ostrza.

Jak powstaje twarda skóra na stopach?

Cała nasza skórą pokryta jest warstwą zrogowaciałego naskórka. Na stopach skóra jest znacznie grubsza niż w innych miejscach. Nadmierne rogowacenie naskórka jest następstwem nieprawidłowego wykonywania złuszczenia mechanicznego. Może to pogłębić problem. Nadwaga, zaburzenia równowagi hormonalnej, cukrzyca, źle dobrane obuwie, brak nawilżenia, utrzymywanie długotrwałej pozycji stojącej, predyspozycje genetyczne – to kolejne powody powstawania twardej skóry na stopach.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Scholl System 2w1

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."