Ulotka Zdrowia
Sanprobi IBS - Probiotyk 20 kaps

Sanprobi IBS - Probiotyk 20 kaps

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Sanprobi
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sanprobi IBS

Sanprobi IBS jako suplement diety zawiera w swoim składzie żywe kultury bakteryjne Lactobacillus plantarum 299v.
Skuteczność działania Lactobacillus plantarum 299v została poddana sprawdzeniu w licznych badaniach laboratoryjnych w zakresie oddziaływania na człowieka. Badania wykazały, iż codzienna dieta wzbogacana o Lactobacillus plantarum 299v jako jeden z głównych składników Sanprobi IBS wpływa korzystnie na funkcjonowanie mikroflory bakteryjnej.

Pomaga chronić barierę jelitową oraz hamuje translokację bakteryjną. Przyczynia się do zwiększenia odporności i zmniejszania ataków infekcji. Zmniejsza również przepuszczalność błon śluzowych przewodu pokarmowego. Wytwarza ochroną warstwę tlenku azotu, który niszczy bakterie. Umożliwia prawidłowy przepływ krwi w ścianie jelita.

Sanprobi IBS Zastosowanie:

Suplement diety działa korzystnie w przypadku schorzeń zespołu jelita drażliwego oraz występujących dolegliwości w układzie pokarmowym, które objawiają się zaparciami, biegunką, wzdęciami, nasilonym bólami brzucha oraz znacznym parciem na kiszkę stolcową.

Składniki:
W skład probiotyku wchodzi Lactobacillus plantarum, skrobia ziemniaczana, hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu.
W skład 1 kapsułki wchodzi: Lactobacillus plantarum 299 v-10miliarów CFU.

Skutki uboczne:
W początkowym okresie dawkowania w niektórych przypadkach mogą pojawić się nasilone objawy wzdęć w układzie pokarmowym, które ustępują stopniowo i nie stanowią przeszkody w dalszym przyjmowaniu suplementu.

Wskazania przed użyciem probiotyku Sanprobi IBS :

  • Codzienna dawka nie powinna być przekroczona powyżej zalecanej
  • Suplement diety jest bezpieczny dla dzieci powyżej 3 roku życia, kobiet w ciąży, matek karmiących.
  • Należy przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej.
  • Probiotyk może być stosowany w zróżnicowanej diecie.
  • Odpowiedni sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia stanowi ważny czynnik w funkcjonowaniu całego organizmu człowieka.
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sanprobi IBS
Franek
Ocena produktu

Daje mocne 4 za dobra i niską cenę produktu !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."