Ulotka Zdrowia
SANPROBI Active&Sport - Probiotyk 40 kaps

SANPROBI Active&Sport - Probiotyk 40 kaps

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Sanprobi
  • Pojemność: 40 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu SANPROBI Active&Sport

SANPROBI Active&Sport to probiotyk stworzony z myślą o ludziach, którzy cenią sobie aktywność fizyczną. W preparacie znajduje się 5 różnych szczepów probiotycznych specjalnie dyktowanych tym, aby działały na dolegliwości szczególnie dokuczające sportowcom, takie jak stres oksydacyjny czy też infekcję górnych dróg oddechowych.

SANPROBI Active&Sport - Probiotyk zastosowanie

Co ciekawe, baterie wchodzące w skład tego probiotyku mają pochodzenie ludzkie oraz są odporne na takie rzeczy, jak kwas solny czy też żółć. Dodatkowo przylegają do komórek nabłonka oraz mają wyjątkową zdolność do kolonizacji układu pokarmowego. Ponadto wykazują duże zadatki antyoksydacyjne a także mają olbrzymią przeżywalność w układzie pokarmowym, co jest szczególnie istotną cechą dla każdego probiotyku.

Z racji swojej szczególnej wytrzymałości składniki SANPROBI Active&Sport przeżywają drogę przez układ pokarmowy aż do jelit gdzie mogą zacząć swoją uzdrawiająca działalność probiotyczną z pożytkiem dla naszego organizmu.

Dawkowanie SANPROBI Active&Sport

Zaleca się stosowanie od 2 do 4 kapsułek tego probiotyku dziennie, oczywiście jedynie jako element prawidłowej i odpowiednio zbilansowanej diety.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie SANPROBI Active&Sport
Kup Teraz
Ocena produktu

Zamów teraz ten produkt ! Jest to jeden z lepszych produktów !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."