Ulotka Zdrowia
Ryboza w proszku - Cukier prosty Myprotein

Ryboza w proszku - Cukier prosty Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 200g 500g 1kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ryboza w proszku

Ryboza w proszku to preparat, dzięki któremu można zwiększyć energię w komórkach, co ma bardzo duże znaczenie, szczególnie podczas uprawiania sprintu czy podnoszenia ciężarów. Głównym składnikiem jest oczywiście ryboza czyli cukier prosty, który inicjuje proces metaboliczny, w wyniku którego wytwarza się ATP. Rybozę można znaleźć we wszystkich żywych komórkach.

Suplementacja tym składnikiem pomoże zwiększyć regenerację mięśni, zwiększy występującą w nich energię oraz wpłynie na wytrzymałość.

Ryboza w proszku - Cukier prosty Myprotein - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując na czczo od 4 do 6 g preparatu na 30 minut przed wysiłkiem. Należy podaną dawkę rozpuścić w dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast po przygotowaniu.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Ryboza w proszku

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."