Ulotka Zdrowia
Rutokal C plus - Tabletki musujące

Rutokal C plus - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rutokal C plus

Rutokal C plus tabletki musujące to suplement diety stanowiący niezastąpioną kompozycję witaminy C, rutyny, wapnia, cynku i selenu. Preparat wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dostępny jest w postaci tabletek musujących.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę na dzień. Można zwiększyć dawkę do dwóch tabletek w przypadku zwiększonego zapotrzebowania. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy go chronić przed słońcem i wilgocią.

Rutokal C plus tabletki musujące składniki:

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu, substancja słodząca: sorbitol, węglan wapnia, witamina C, aromaty, substancja słodząca: cyklaminian sodu, rutyna, siarczan cynku, substancja słodząca: sacharynian sodu, selenian (IV) sodu, barwnik: ryboflawiny 5'-fosforan sodowy 1 tabletka zawiera: 25 mg rutyny. 2 tabletki zawierają: 50 mg rutyny.

Wartość odżywcza 100 g 2 tabletki (2 x 4200 mg)
Wartość energetyczna 818,8 kJ / 191,6 kcal 68,8 kJ / 16,1 kcal
Tłuszcz 0 g 0 g
Węglowodany, w tym: cukry 12,7 g 0 g 1,1 g 0 g
Białko 0 g 0 g
Sól 17,6 g 1,48 g
Witamina C 4761,9 mg 200 mg (250 %*)
Cynk 238,1 mg 10 mg (100 %*)
Selen 476,2 mcg 20 mcg (36,4 %*)
Wapń 4761,9 mg 200 mg (25 %*)

* - % realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Rutokal C plus

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."