Ulotka Zdrowia
Rutinoscorbin Active C - O przedłużonym uwalnianiu

Rutinoscorbin Active C - O przedłużonym uwalnianiu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rutinoscorbin Active C

Rutinoscorbin Active C to preparat, który wspiera organizm w trakcie choroby. Dzięki nowoczesnej formule, witamina C wchłania się stopniowo i powoli. Wysoki jej poziom w organizmie utrzymuje się nawet przez 12 godzin. Kapsułki zapewniają szybki powrót do zdrowia.

Rutinoscorbin Active C - dawkowanie 

Tabletki należy stosować doustnie. Nie należy ich rozgryzać, ponieważ może to doprowadzić do zaburzenia wchłaniania leku. Na dobę można przyjąć od 1 do 2 kapsułek.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Rutinoscorbin Active C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."