Ulotka Zdrowia
Rutinoscorbin - Rutyna i witamina C

Rutinoscorbin - Rutyna i witamina C

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rutinoscorbin

Rutinoscorbin to lek, który łączy dwa idealnie działające składniki: rutynę – wzmacnia naczynia krwionośne, zmniejsza ich przepuszczalność, chroni witaminę C przed utlenieniem, witaminę C – wykazuje działanie przeciwutleniające, wspiera proces metaboliczny, tworzy kolagen oraz hemoglobiny, ułatwia przyswajanie żelaza.

Rutinoscorbin - dawkowanie 

Lek należy stosować, gdy występują niedobory witamin, a także w okresach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C. Preparat można stosować w celach profilaktycznych by zmniejszyć ryzyko zachorowania, w trakcie choroby, aby zminimalizować pierwsze objawy, a także po chorobie, aby zmniejszyć podatność organizmu na ponowne zachorowanie.

Rutinoscorbin należy stosować doustnie. W celach profilaktycznych, należy przyjmować do 2 tabletek na dzień. Jeżeli występują stany niedoboru witaminy C, lek należy stosować 2-4 razy na dzień po 1-2 tabletki.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Rutinoscorbin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."