Ulotka Zdrowia
Rutinacea Junior - Tabletki do ssania

Rutinacea Junior - Tabletki do ssania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rutinacea Junior

Rutinacea Junior tabletki do ssania to suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Preparat ochrania także komórki przed wolnymi rodnikami. Dzieci od 3 do 6 roku życia mogą przyjąć jedną tabletkę na dobę.

Rutinacea Junior - Tabletki do ssania dawkowanie dla dzieci

Dzieci powyżej 6 roku życia mogą ssać jedną tabletkę dwa razy dziennie. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go stosować u chorych na fenyloketonurię.

1 tabletka do ssania zawiera witaminę C 60 mg, rutozyd 25 mg, cynk 1mg.

Składniki 2 tabletki
Witamina C 120 mg (150%)*
Rutozyd 50 mg
Cynk 2 mg (20%)*

*% Zalecanego Dziennego Spożycia.


Opinie Rutinacea Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."