Ulotka Zdrowia
Rumianek - Zioła do zaparzania 1,5 g DOZ

Rumianek - Zioła do zaparzania 1,5 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rumianek

Zielnik Doz Rumianek, zioła do zaparzania 1,5 g 30 saszetek, to rozdrobniony i wysuszony kwiat rumianku. Jest on zamknięty w postaci torebek do zaparzania.

Rumianek, zioła do zaparzania DOZ

Należy go przechowywać w temperaturze pokojowej. Jedną torebkę, zawierającą 1,5 grama produktu stanowiącą jedną porcję, należy zalać wrzątkiem i pozostawić do zaparzenia. Naturalny rumianek polecany jest w szczególności dla osób skarżących się na niedostatecznie dobre działanie układu pokarmowego. Dla uzyskania właściwych efektów, należy spożywać napar regularnie, dwa razy dziennie – jeden napar sporządzony z jednej torebki. Całe opakowanie zawiera 45 gram samej rośliny zielarskiej. Dla najlepszych efektów, spożywanie zaparzonego rumianku należy połączyć ze stosowaniem odpowiedniej, zrównoważonej diety i dbać o ogólny zdrowy tryb życia. Nie można traktować produktu jako coś, co mogłoby zastąpić dwie powyżej wymienione kwestie.

Rumianek Skład

1 torebka zawiera:
1,5 g wysuszonego i rozdrobnionego kwiatu rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla).

Właściwości składników

Rumianek – roślina zielarska wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Rumianek

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."