Ulotka Zdrowia
Rostil - Uszczelnia ściany naczyń krwionośnych

Rostil - Uszczelnia ściany naczyń krwionośnych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rostil

Rostil to lek w formie tabletek, który wpływa pozytywnie na nabłonek naczyń włosowatych, ściany żył, a także naczynia limfatyczne. Pomaga zmniejszyć ich przepuszczalność, a także usprawnia mikrokrążenie. Zwiększa napięcie ściany żył zapobiegając zastojom krwi i tworzeniu się zakrzepów. Preparat stosowany jest w leczeniu objawów niewydolności krążenia żylnego dolnych kończyn, którym towarzyszą bóle, kurcze, mrowienie, obrzęki oraz zmiany skórne na tle zastoju krwi.

Preparatu nie powinno się stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Rostil skład:

Substancją czynną leku jest wapnia dobezylan jedno wodny. Jedna tabletka zawiera 250 mg wapnia dobezylanu jedno wodnego.

Pozostałe składniki to: laktoza jedno wodna, skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, krospowidon.


Opinie Rostil

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."