Ulotka Zdrowia
Roller do masażu 13 cm - Myprotein

Roller do masażu 13 cm - Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Roller do masażu 13 cm

Wałek został zaprojektowany w oparciu o naukowe standardy. Można go wykorzystać zarówno do rozgrzewki przed treningiem, jak i do regeneracji po zakończonych ćwiczeniach. Zapewnia idealny masaż tkanek gładkich. Walek ma 13 cm długości i posiada wbudowane rowki i wypustki. Mogą z niego korzystać wszyscy miłośnicy sportów i aktywności fizycznej, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Roller do masażu Myprotein Zastosowanie

Wałek został stworzony z trwalej pianki o wysokiej gęstości. Posiada wydrążony środek. Zapewnia doskonałą rozgrzewkę. Może być wykorzystywany do rehabilitacji, a także zapobiega kontuzjom. Przyda się każdej trenującej osobie.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Roller do masażu 13 cm
Bartek
Ocena produktu

Idealny do masowania pleców i nóg. Używam go przed i po treningu i jestem bardzo zadowolony !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."