Ulotka Zdrowia
RevoMuscle - Preparat wspomagający masę mięśniową

RevoMuscle - Preparat wspomagający masę mięśniową

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu RevoMuscle

Piękna rzeźba, mocne męskie ciało i wysoka kondycja fizyczna jest twoim celem? RevoMuscle jest środkiem dedykowanym wymagającym i oczekującym najlepszych efektów podejmowanych działań. Wspomaganie rozbudowy masy mięśniowej nie musi przypominać żmudnej pracy, a organizm nie musi odczuwać zmęczenia. 

RevoMuscle - najlepszy preparat dla wymagających

RevoMuscle to więcej niż suplement wspomagający Twoje działania. To partner, który sprawia, że rozbudowa masy mięśniowej jest efektywna, bezpieczna i imponująca. Perfekcyjnie opracowana receptura RevoMuscle uderza w najbardziej wrażliwe obszary dostarczając organizmowi dokładnie tych składników, jakich potrzebuje. Zamknięta w kapsułkach RenoMuscle siła stanie się atutem, który nie pozostawia miejsca na niedoskonałe kompromisy. Zarówno badania naukowe, jak i opinie użytkowników zgodnie twierdzą, że preparat jest najskuteczniejszym na rynku.

W oryginalnej recepturze znajdują się :

  • oczyszczone białko;
  • ekstrakt z zarodków pszenicy;
  • ekstrakt z zarodków kaliny;
  • żeń-szeń syberyjski.

Zrównoważona kombinacja składników to korzyści, których nie można nie zauważyć. Ciało staje się silne i wytrzymałe, masa mięśniowa pięknie ukształtowana, a tkanka tłuszczowa efektywnie spalona. 

RevoMuscle - siła natury 

RevoMuscle to najlepsza, dostępna na rynku suplementacja białka, które jest dostarczane organizmowi w naturalnej i łatwo przyswajalnej formie. Dzięki wzbogaceniu organizm o białko w bezpiecznym i szybkim tempie przyrasta masa mięśniowa, a znika podskórna tkanka tłuszczowa. Preparat to także bogactwo witamin i minerałów podnoszących odporność i kondycję organizmu na wielu płaszczyznach. RevoMuscle to nie tylko siła i piękno mięśni, ale także męskość w każdym zakresie. Kapsułki są naturalnym spalaczem tłuszczu, który dodaje energii do intensywnego działania. To również mocne uderzenie regeneracyjne po treningu, a także zwiększona wydolność wysiłkowa.

Twoje ciało zasługuje na piękne mięśnie, a Ty na pełną efektywność ćwiczeń - wybierając RevoMuscledołączysz do świata najlepszych.  

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie RevoMuscle
Kamilek
Ocena produktu

Zamówione w środę w piątek już miałem u siebie ! Od poniedziałku zaczynamy budować formę


Grześ
Ocena produktu

W tym roku na siłowniach głośno o tym suplemencie ! Kolejny nowy hit ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."