Ulotka Zdrowia
Renomag jedyny - 30 kapsułek magnezu

Renomag jedyny - 30 kapsułek magnezu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Renomag jedyny

Renomag jedyny to suplement diety dostarczający w jednej kapsułce 100% zapotrzebowania organizmu na magnez. Preparat uzupełnia niedobory magnezu oraz pomaga zwalczać problemy ze stresem.

Suplement warto stosować w okresie wzmożonego narażenia na działanie stresu, w przypadku nadpobudliwości nerwowej oraz w okresie nauki i nasilonej pracy umysłowej. Sprawdzi się świetnie także podczas dużego wysiłku fizycznego i w okresie szybkiego wzrostu.

Środek dostępny jest w postaci kapsułek.


Opinie Renomag jedyny

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."