Ulotka Zdrowia
Rekimarin - Olej z wątroby rekina, 60 szt DOZ

Rekimarin - Olej z wątroby rekina, 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Rekimarin

Rekimarin, olej z wątroby rekina, kapsułki, 60 szt. zapewniają korzystne właściwości, jakie ma olej z wątroby rekina – jest on cennym źródłem alkilogliceroli oraz witaminy A i D.

Rekimarin, olej z wątroby rekina, kapsułki, 60 szt.

Dzieciom poleca się każdego dnia po posiłku połykać jedną kapsułkę, dorośli mogą zażywać jedną lub dwie kapsułki. Jest to bardzo korzystne dla zdrowia, ze względu na właściwości witamin zawartych w produkcie. Witamina D przekłada się na mocniejsze i zdrowsze zęby oraz kości, witamina A ma natomiast korzystne działanie w stosunku do układu odpornościowego oraz poprawia stan skóry. Kapsułki można połykać w całości albo wydusić zawartość kapsułki, umieszczając ją na łyżeczce lub dodając do posiłku, co jest szczególnie istotne dla osób mających trudności z połykaniem kapsułek. Jest to też sposób, by podać ten suplement dzieciom niechętnym do przyjmowania produktów w tej formie.

Skład Rekimarin, olej z wątroby rekina, kapsułki, 60 szt.

olej z wątroby rekina (w tym: alkiloglicerole, cholekalcyferol, palmitynianretinylu), żelatyna wieprzowa (składnik otoczki), glicerol (substancja glazurująca).

Skład dziennej porcji do spożycia:

Składniki 1 kapsułka RWS (%)* 2 kapsułki RWS (%)*
Olej z wątroby rekina zawierający: 750 mg  - 1500 mg -
Alkiloglicerole 150 mg  - 300mg -
    Witamina A 400 mcg 50% 800 mcg 100%
    Witamina D3 10 mcg  200% 20 mcg 400%

* RWS (%) – Referencyjna wartość spożycia

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Rekimarin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."