Ulotka Zdrowia
Regu-therm - Zimne stopy i dłonie 30 szt

Regu-therm - Zimne stopy i dłonie 30 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Regu

Regu therm to suplement diety uzupełniający dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminy i  frakcje flawonoidowe tj. diosmina, rutozyd i hesperydyna. Preparat polecany jest przede wszystkim osobom, które mają problem z zimnymi dłońmi i stopami.

Środek pomaga utrzymać właściwy metabolizm energetyczny, pomaga w odpowiedni sposób transportować tlen w organizmie, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Żelazo – utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny, kontroluje prawidłową produkcje czerwonych krwinek i hemoglobiny i zapewnia prawidłowy transport tlenu w organizmie.
  • Niacyna – utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny.
  • Witamina C – przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu, co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Pomaga również utrzymać prawidłowe działanie układu nerwowego. Ponadto zwiększa przyswajanie żelaza i zmniejsza uczucie zmęczenia.
  • Witamina K – przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek.

Regu-therm zimne stopy i dłonie - dawkowanie

Mogą go przyjmować osoby dorosłe w ilości jednej tabletki na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Tabletkę najlepiej spożyć podczas posiłku. Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie jest to produkt wskazany dla dzieci, a kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem jego stosowania powinny skonsultować się z lekarzem.


Opinie Regu

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."