Ulotka Zdrowia
Regenerująca emulsja do ciała - SENSITIVE Neutrogena

Regenerująca emulsja do ciała - SENSITIVE Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 250 ml 400 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Regenerująca emulsja do ciała

Neutrogena Formuła Norweska Intensywnie Regenerująca emulsja do ciała SENSITIVE to produkt bezzapachowy ze specjalną formuła mineralizującą, która zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii. Działa jak regenerujący opatrunek. Regeneruje bardzo suchą, szorstką i podrażnioną skórę już od pierwszej aplikacji. Posiada kremową i nietłustą konsystencję. Emulsja natychmiast się wchłania.

Emulsję należy stosować raz lub dwa razy dziennie na całe ciało. Największa ilość emulsji należy nakładać na miejsca wyraźnie przesuszone, czyli kolana, łokcie i nogi.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Regenerująca emulsja do ciała

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."