Ulotka Zdrowia
Regeneracyjny kij do automasażu - Myprotein

Regeneracyjny kij do automasażu - Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Regeneracyjny kij do automasażu

Regeneracyjny kij pozwala na rozpoczęcie pracy na konkretnych mięśniach ciała. Korzystanie z kijów przyspiesza regenerację mięśni, a także prowadzi do ich rozluźnienia. Poprawiają przepływ krwi. Wygodne uchwyty sprawiają, że są one komfortowe w użyciu i ma się pełną kontrolę nad nimi. Kije świetnie sprawdzają się do pracy nad dużymi, jak i małymi partiami ciała.

Regeneracyjny kij Myprotein Zastosowanie

Przyspieszają regenerację po treningu i mogą być wykorzystywane do codziennej autoterapii. Z kijów mogą korzystać osoby początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Regeneracyjny kij do automasażu
Kozak
Ocena produktu

Bardzo dobre urządzenie na rozgrzanie czwórek przed treningiem! Często stosuję to przed siadami


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."