Ulotka Zdrowia
RedBlocker - Na problemy skórne

RedBlocker - Na problemy skórne

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu RedBlocker

RedBlocker to suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu i ochrania komórki przed wolnymi rodnikami. Ponadto przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Suplement dostępny jest w postaci tabletek.

RedBlocker w tabletkach - dawkowanie

Osoby dorosłe mogą przyjąć jedną tabletkę na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przed rozpoczęciem jego stosowania skonsultować się z lekarzem.

Składniki 1 tabletka
Diosmina 50
Rutozyd 50
Hesperydyna 50
Niacyna (mg ekwiwalentu niacyny) 16 (100%)*
Witamina C (mg) 80 (100%)*

*% Zalecanego Dziennego Spożycia

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie RedBlocker

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."