Ulotka Zdrowia
Pyramidonek Nosek i drogi oddechowe

Pyramidonek Nosek i drogi oddechowe

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pyramidonek Nosek i drogi oddechowe

Pyramidonek Nosek i drogi oddechowe to syrop stworzony na bazie miodu i mleczka pszczelego, który zawiera składniki naturalnego pochodzenia, takie jak ekstrakt z tymianku, ekstrakt z pelargonii, ekstrakt z Andrographis paniculata, ekstrakt z dziewanny wielkokwiatowej, ekstrakt z prawoślazu, olejek miętowy. Preparat można podawać dzieciom od 4 roku życia w okresie jesienno-zimowym oraz na wiosnę.

Dzieci od 4 roku życia mogą przyjąć 5 ml leku trzy razy dziennie, a dorośli 10 ml leku trzy razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki i przyjmować lek pod nadzorem lekarza. Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinno się go stosować dłużej niż 14 dni. Jeżeli objawy nie ustąpią, należy zrobić dwutygodniową przerwę pomiędzy kolejną kuracją.

Pyramidonek Nosek i drogi oddechowe składniki:

miód, woda do przygotowania ekstraktów, sacharoza, sok z czarnej porzeczki, wyciąg z tymianku pospolitego (Ex. Thymi aq. spissum), wyciąg z prawoślazu lekarskiego (Ex. Althae aq. spissum), ekstrakt z dzikiej róży (Ex. Rosae aq. siccum), zagęszczony sok z bzu czarnego, substancja konserwująca - sorbinian potasu, mleczko pszczele, ekstrakt z pelargonii (Pelargonium sidoides).

Składniki 3 łyżeczki (15 ml) 6 łyżeczek (30 ml)
miód 6,8 g 13,6 g
mleczko pszczele 0,04 g 0,08 g
ekstrakt z dzikiej róży 0,06 g 0,12 g
ekstrakt z prawoślazu 0,15 g 0,3 g
ekstrakt z tymianku 0,15 g 0,3 g
ekstrakt z pelargonii 0,01 g 0,02 g
sok z czarnej porzeczki 0,2 g 0,4 g

Opinie Pyramidonek Nosek i drogi oddechowe

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."