Ulotka Zdrowia
Pyramidonek gardełko - Karmelki do ssania

Pyramidonek gardełko - Karmelki do ssania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 16 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pyramidonek gardełko

Pyramidonek gardełko to lek w postaci karmelków do ssania, które posiadają waniliowo-karmelowo-mleczny smak. W składzie drażetek znajduje się miód, ekstrakt z porostu islandzkiego, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z bzu czarnego, witamina C. Tabletki pomagają zwalczać drapanie, suchość w gardle, a także chrypkę.

Nadają się do stosowania dla dzieci powyżej 3 roku życia oraz dla dorosłych w okresie jesienno-zimowym.

Pyramidonek Gardełko składniki:

nośnik-izomalt, suchy ekstrakt z ziela porostu islandzkiego (Cetraria islondico), miód w proszku, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat karmelo-I wo-mleczny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, ekstrakt z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra L), I ekstrakt z liści szałwii (Salwa officinalis), substancje słodzące: aspartam, acesulfam K, aromat wanilinowy, barwnik- dwutlenek tytanu. Zawiera źródło fenyloaminy.

Składniki 3 karmelki 6 karmelków
Miód 90 mg 180 mg
Ekstrakt z porostu islandzkiego 90 mg 180 mg
Ekstrakt z szałwii 30 mg 60 mg
Esktrakt z owoców bzu czarnego 30 mg 60 mg
Witamina C 60 mg / 75 % ZDS* 120 mg / 150 % ZDS*

* ZDS - zalecane dzienne spożycie


Opinie Pyramidonek gardełko

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."