Ulotka Zdrowia
Pyramidon - Gorączka i przeziębienie

Pyramidon - Gorączka i przeziębienie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pyramidon

Pyramidon to proszek musujący wykazujący działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Można go stosować w przypadku zauważenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak gorączki. Pomaga także zwalczać bóle migrenowe, bóle zębów i nerwobóle. Możemy być stosowany przez dzieci powyżej 12 roku życia.

Preparat nie jest wskazany dla osób, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, a także m.in. czynna choroba wrzodowa żołądka, dwunastnicy, stany zapalne przewodu pokarmowego, skazy krwotoczne, zaburzenia krzepnięcia krwi. Nie powinno się go przyjmować także podczas stosowania leków przeciwzakrzepowych. Preparatu nie powinny przyjmować kobiety w trzecim trymestrze ciąży oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

Pyramidon skład

Każda saszetka zawiera: substancje czynne

  • kwas acetylosalicylowy - 500 mg
  • kwas askorbowy (witamina C) - 300 mg
  • wapń (w postaci laktoglukonianu wapnia) - 200 mg

oraz substancje pomocnicze: sodu wodorowęglan (178 mg sodu), kwas cytrynowy bezwodny, aspartam, aromat cytrynowy, sodu lauryloslarczan, beta karoten 1%, powidon K-25.


Opinie Pyramidon

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."