Ulotka Zdrowia
Pyramidon fast - Działanie przeciwzapalne

Pyramidon fast - Działanie przeciwzapalne

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pyramidon fast

Pyramidon fast to proszek doustny w saszetce, który łagodzi bóle słabe i umiarkowane, takie jak bóle głowy, zębów i bóle menstruacyjne. Pomaga także łagodzić objawy grypy i przeziębienia. Preparat może być stosowany u dzieci powyżej 12 roku życia.

Leku nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być podawany osobom z astmom napadową, wrzodami żołądka lub jelit, a także u pacjentów ze skłonnością do krwawienia. Przeciwwskazaniem są również problemu z wątrobą, sercem i nerkami. Preparatu nie należy podawać kobietom w trzecim trymestrze ciąży oraz dzieciom poniżej 12 roku życia.

Pyramidon fast skład:

Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy

Pozostałe składniki to: magnezu cytrynian bezwodny; sodu diwodorocytrynian; sodu wodorowęglan; kwas askorbowy; powidon (K25); krzemionka koloidalna bezwodna; aspartam E 951; aromat Lemon MK/1000,101 (zawiera śladowe ilości Sorbitolu E 420); aromat Contramarum, 201227; aromat Toptropic, 306 (zawiera śladowe ilości Sorbitolu E 420).


Opinie Pyramidon fast

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."