Ulotka Zdrowia
Pure Casein SFD - Żródło długo wchłanialnego białka

Pure Casein SFD - Żródło długo wchłanialnego białka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 600 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pure Casein SFD

Pure Casein stanowi źródło długo wchłanialnego białka. Zapewnia wielogodzinne zaopatrzenie mięśni we wszystkie niezbędne aminokwasy. Preparat powstrzymuje katabolizm. Środek można stosować na noc. Dzięki temu, mięśnie będą budowane w trakcie snu.

Preparat przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, które trenują dyscypliny siłowe i wytrzymałościowo-siłowe. Stanowi uzupełnienie diety w wysokojakościowe białko.

Preparat nie zawiera glutenu. Zawiera natomiast śladowe ilości lecytyny rzepakowej, orzechów oraz innych białek pochodzenia zwierzęcego.

Pure Casein - dawkowanie

Należy przyjmować od 1 do 3 porcji preparatu na dzień. Każda porcja powinna zawierać 30 g preparatu. Należy go zmieszać z 250-300 ml wody lub mleka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Po każdym użyciu należy zamknąć opakowanie. Preparat należy przechowywać w suchym, chłonnym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Pure Casein SFD

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."