Ulotka Zdrowia
Proszek z nasion lnu - Proszek 250 g Myprotein

Proszek z nasion lnu - Proszek 250 g Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Proszek z nasion lnu

Proszek z nasion lnu to preparat powstały na bazie siemienia lnianego, które stosowane jest jako źródło włókien i kwasów tłuszczowych, ponieważ w jej składzie znajdują się rozpuszczalne i nierozpuszczalne włókna. Len jest również bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3. Stosując ten preparat można w znaczący sposób obniżyć ciśnienie we krwi, a także poziom cholesterolu. Preparat nie zawiera cukrów, soi, wyrobów mleczarskich, wypełniaczy, aromatów i konserwantów. Nasiona lnu są mielone na zimno, co minimalizuje ryzyko utraty wartości odżywczych w nich zawartych.

Proszek ma smak orzechów i dostępny jest w brązowym kolorze. Jest to suplement wskazany dla każdego, kto chce uzupełnić braki kwasów tłuszczowych w swoim organizmie.

Proszek z nasion lnu - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz dodając do 150-250 ml wody lub soku owocowego 2 małe łyżki proszku, w ilości 5 g. Należy przyjmować preparat 1-3 razy na dzień.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Proszek z nasion lnu

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."