Ulotka Zdrowia
Proliver - Wątroba oraz cholesterol

Proliver - Wątroba oraz cholesterol

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Proliver

Proliver to suplement diety pomagający utrzymać prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Preparat wspomaga trawienie i utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Głównymi składnikami środka są:

  • Cholina – składnik naturalnie występujący w organizmie, który wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby.
  • Wyciąg z ziela karczocha – wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, detoksykację, a także stymuluje wydzielanie soków trawiennych. Pomaga utrzymać w zdrowiu wątrobę i utrzymuje komfort jelit.
  • Wyciąg z zielonej herbaty – utrzymuje cholesterol we krwi na odpowiednim poziomie.

Proliver na wątrobę oraz cholesterol - dawkowanie

Suplement dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć 6 tabletek na dobę. Należy popić je wodą i spożyć podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Składnik 6 tabletek
L-asparginian L-ornityny 600 mg
Cholina 120 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg
Wyciąg z liści karczocha 150 mg
Wyciąg z korzenia cykorii 69 mg
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Proliver

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."