Ulotka Zdrowia
Proliver fix - Herbata w saszetkach 20 szt

Proliver fix - Herbata w saszetkach 20 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Proliver fix

Proliver fix to suplement diety utrzymujący w zdrowiu przewód pokarmowy. Wspiera także funkcje trawienne i ochrania żołądek. Dostępny jest w postaci torebek, które należy zalać wrzątkiem w 200 ml wody i pozostawić do zaparzenia na 5 minut. Osoby dorosłe mogą spożyć jedną torebkę cztery razy na dzień.

Proliver fix - przeciwwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o stosowaniu tego środka.

Składniki 4 torebki
Ziele mięty 2g
Owoc kopru włoskiego 2g
Koszyczek rumianku 2g

Opinie Proliver fix

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."