Ulotka Zdrowia
Profolan - Preparat zatrzymujący łysienie

Profolan - Preparat zatrzymujący łysienie

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Profolan

Mężczyźni cierpią na niezwykle przykrą przypadłość – łysienie. Może to ich spotkać zarówno w młodym, jak i podeszłym wieku. Mają na to wpływ uwarunkowania genetyczne. Możesz jednak je pokonać. Pomoże Ci w tym suplement diety Profolan.

Profolan to suplement diety, który zatrzymuje łysienie u mężczyzn. Działanie preparatu polega na stymulowaniu porostu włosów, wzmacnianiu ich kolorytu oraz poprawianiu kondycji mieszków włosowych. Środek jest całkowicie naturalny. W związku z tym, jego stosowanie na pewno nie wpłynie negatywnie na męskie zdrowie. Działanie suplementu oparte jest na innowacyjnej formule Grow3, która stanowi unikatową mieszankę wyciągu ze skrzypu polnego, pokrzywy oraz l-cysteiny. Profolan to zupełna nowość na polskim rynku pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Produkt mogą stosować wszyscy mężczyźni, którzy mają problem z wypadaniem włosów. Skuteczne działanie formuły sprawia, że kondycja włosów zostaje znacznie poprawiona. Zadowalające efekty uzyskasz stosując środek przez 3 miesiące.

Dlaczego Profolan jest tak popularny?

Profolan stanowi unikalną formę walczącą z problemem męskiego łysienia. Liczne badania kliniczne potwierdziły, że jest to preparat niezwykle skuteczny, 9 na 10 mężczyzn stosujących środek potwierdza, że faktycznie działa. Wystarczy przyjmować preparat przez 90 dni, a na pewno rezultaty będą widoczne gołym okiem.

Dla kogo przeznaczony jest Profolan?

Suplement diety Profolan mogą stosować mężczyźni powyżej 18 roku, u których pojawiają się problemy z łysieniem. Nieważne, czy wypadanie włosów trwa od kilku lat czy nagle się pojawiło. Ze wszystkimi problemami w tym zakresie poradzi sobie Profolan. Tabletki skutecznie radzą sobie z każdym rodzajem łysienia, co jest ich wielką mocą. Preparat stanowi naturalną i bezpieczną broń, dzięki której można zahamować proces wypadania włosów. Warto również podkreślić, że unikalna mieszkanka składników powoduje blokowanie hormonu DHT, a także stymuluje procesy odpowiedzialne za porost włosów. Profolan to zdecydowanie idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, który raz na zawsze chce pozbyć się problemów z łysieniem.

Składniki Profolanu

Profolan działa w tak skuteczny sposób dzięki innowacyjnej mieszance składników. Wzmocnieniu ulegają włosy, mieszki włosowe, a koloryt włosów zostaje wyraźnie poprawiony.

Tymi składnikami są:

  • pokrzywa – ma wysoką zawartość właściwości odżywczych, co wpływa na zmniejszenie problemu wypadających włosów,
  • skrzyp polny – wzmacnia włosy od środka dostarczając cebulkom witamin oraz wiele innych mikroelementów, które wpływają na poprawę ogólnej kondycji włosów,
  • L-cysteina – unikalne składniki odżywcze sprawiają, że składnik uczestniczy w procesie odżywiania i odnowy komórek. Ważne jest, aby stale uzupełnić braki tego składnika w organizmie, ponieważ jego niedobór jest przyczyną wypadania włosów. Stosując ten preparat, można zapomnieć o tym zmartwieniu.
  • witaminy i minerały – witaminy E i B6 mają ogromny wpływ na porost włosów. Przyspieszają regenerację mieszków włosowych. Dzięki temu, włosy stają się silne i wyraźnie odżywione.

Opinie Profolan
Profolan
Ocena produktu

Profolan działa bardzo dobrze na moje zakola! Stosuje regularnie i widzę poprawę. A ostatnio nawet fryzjerka zauważyla. wiec musi coś w tym byc


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."