Ulotka Zdrowia
Profichol Forte - Monakolina K na cholesterol

Profichol Forte - Monakolina K na cholesterol

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Profichol Forte

Profichol Forte to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który pomaga utrzymać prawidłowy poziom LDL-cholesterolu oraz wpływa prawidłowy metabolizm homocysteiny. Głównymi składnikami preparatu są: monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu – utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, witaminy B6, B12 i kwas foliowy – wpływają pozytywnie na metabolizm homocysteiny w organizmie.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go stosować także w trakcie ciąży i podczas karmienia piersią. Nie mogą go przyjmować również osoby poniżej 20 roku życia, a osoby z chorą wątrobą powinny najpierw skonsultować się z lekarzem. Nie należy łączyć tego suplementu z sokiem grejpfrutowym i nie należy go stosować wraz z innymi syntetykami. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy go chronić przed słońcem i wilgocią.

Profichol Forte skład:

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; sfermentowany czerwony ryż; glikolan skrobiowo-sodowy; susbtancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i ditlenek krzemu; witaina B6; foliany (kwas foliowy); witamina B12; składniki otoczki: substancje zagęszczające: hydroksypropyloceluloza, susbtahca wiążąca: talk, polidekstroza, olej kokosowy frakcjonowany, barwniki: E171, E172, E129 i E 110.

1 tabletka zawiera 

  • 10 mg monakoliny K
  • witamina B6 1,4 mg
  • kwas foliowy 200 µg
  • witamina B12 2,5 µg
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Profichol Forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."