Ulotka Zdrowia
Proficar - Tabletki dojelitowe, 60 szt

Proficar - Tabletki dojelitowe, 60 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Proficar

Proficar to tabletki dojelitowe, które pomagają hamować agregację płytek krwi w chorobie niedokrwiennej serca, po świeżym zawale serca. Pomagają także m.in. przy podejrzeniu zawału serca, w zapobieganiu powikłaniom zatorowo-zakrzepowym po pomostowaniu aortalno-wieńcowym, po przezskórnej śródnaczyniowej angioplastyce wieńcowej, w zapobieganiu napadom przejściowego niedokrwienia i niedokrwiennego udaru mózgu u pacjentów z TIA.

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie powinno się go stosować przy wrzodach żołądka oraz skazie krwotocznej. Nie jest to środek, który powinny stosować także kobiety w trzecim trymestrze ciąży ani dzieci do 12 roku życia.

Proficar skład:

Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy

Pozostałe składniki to: skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, talk.

Skład otoczki: kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1), trietylu cytrynian, powidon, talk, tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek żółty (E172).


Opinie Proficar

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."