Ulotka Zdrowia

Vital Progres

Vital Progres

Vital Progres to prężnie rozwijającą się firma na rynku kosmetyków oraz suplementów diety. Firma w zgodzie z duchem czasu stawia na rozwój sprzedaży poprzez internet w związku z czym posiada wciąż powiększającą się sieć sklepów internetowych w wielu krajach Unii Europejskiej w tym również w Polsce.

Przekonaj się do Marki Vital Progres i poznaj opinie o produktach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ich sklepy oferują wysoko rozwiniętą obsługę klienta : mailową, telefoniczną oraz czat na żywo, gdzie wykwalifikowani konsultanci pomagają przy wyborze, złożeniu zamówienia, oraz uzyskaniu wszelkich informacji dotyczących produktów, sposobu ich stosowania oraz składów.

Zdrowie,witalność, dobre samopoczucie oraz profesjonalizm to pojęcia, które Vital Progres stawia sobie za cel w działaniu, dzięki czemu klienci korzystający z ofert mogą być pewni nabycia produktu specjalnie dobranego do ich potrzeb, oraz takiego, który spełni ich oczekiwania. Każdy produkt firmy Vital Progres jest opatrzony wymaganymi certyfikatami i dopuszczeniami, zapakowany w najwyższej jakości opakowania z ulotką informacyjną w wersji językowej odpowiadającej krajowi sprzedaży, zabezpieczony firmowymi znakami hologramowymi co gwarantuje ich pochodzenie i jakość.

Dzięki dbałości o szczegóły, wykorzystaniu wyselekcjonowanych naturalnych składników oraz najnowszych technologii, produkty oferowane przez Vital Progres działają intensywnie, skutecznie, a stężone certyfikowane ekstrakty przynoszą zamierzone efekty.

Produkty Vital Progres  dostępna na UlotkaZdrowia.pl

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."