Ulotka Zdrowia

Myprotein

Myprotein

Myprotein rozpoczęło swoją działalność w 2004 r. i do dzisiaj jest jedną z najlepiej rozwijających się firm - producentów odżywek. Wielki sukces w Europie przyczynił się do poszerzenia dystrybucji produktów Myprotein także na rynkach USA.

Producent i sklep internetowy Myprotein

Od początku działalności firma wprowadziła blisko 2 tysiące produktów! Wśród nich łatwo znaleźć odżywki także dla osób uprawiających sport amatorsko. Wiele z oferowanych przez Myprotein produktów wykorzystują jednak profesjonaliści. Dlatego też wiele z produktów Myprotein posiada certyfikat Informed Sport - co oznacza, że spełniają one wymagania WADA (światowej agencji antydopingowej) oraz standardy olimpijskie.

Co czyni Myprotein tak wyjątkową i najlepszą w Europie? Na pewno składniki najwyższej jakości, szeroka gama produktów dedykowanych dla poszczególnych grup osób, konkurencyjne ceny i skuteczny system wysyłki.

Losowe produkty Myprotein dostępne na UlotkaZdrowia.pl

 

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."