Ulotka Zdrowia
Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml - Scholl

Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 3,8 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

Scholl Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml to preparat, dzięki któremu można będzie w skuteczny sposób pozbyć się grzybicy paznokci. Pomaga zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, a także nawrotom zakażenia. Pierwsze rezultaty stosowania preparatu będą widoczne już po kilku tygodniach jego stosowania. Skuteczność preparatu została potwierdzona w badaniach naukowych. Preparat jest dyskretny i łatwy w użyciu. Produkt jest dostępny bez recepty. Jest wydajny i może być stosowany do samodzielnej terapii w domu. Produkt był testowany pod kontrolą dermatologów.

Preparat na grzybicę paznokci - zastosowanie 

Podczas stosowania preparatu należy unikać jego kontaktu z oczami i skórą. Należy natychmiast przerwać jego stosowanie, jeżeli pojawią się podrażnienia. Za każdym razem po jego użyciu należy starannie dokręcić opakowanie. Preparat nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną oraz podrażnioną skórę. Jeżeli na skórze stóp pojawiają się jakieś schorzenia, również takiego preparatu nie należy używać. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza.

Objawy grzybicy paznokci

Pierwszymi objawami grzybicy paznokci są lekkie przebarwienia na płytce paznokci. Zwykle są białe, a następnie stają się żółte. Z czasem są wręcz brązowe. Płyta paznokcia zaczyna się rozwarstwiać i łuszczyć. Staje się również dużo bardziej grubsza. Pojawiają się trudności z obcinaniem i piłowaniem paznokci. Paznokcie stają się matowe i tracą swój naturalny połysk i przejrzystość.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."