Ulotka Zdrowia
PremiumCollagen5000 - Naturalny Kolagen rybi

PremiumCollagen5000 - Naturalny Kolagen rybi

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 100 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu PremiumCollagen5000

Już po 25. roku życia nasza skóra zaczyna produkować coraz mniej kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i jędrność naszej skóry, przez co zaczyna ona wiotczeć, tracić wodę i szybciej ulega procesowi starzenia. Aby uniknąć tego problemu, warto jak najszybciej zadbać o uzupełnienie naturalnego kolagenu!

PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk, który posiada najwyższej klasy kolagen (typu A) i najlepszą jego wchłanialność, ponieważ został wzbogacony w kolagen morski. PremiumCollagen5000 pozwala uzupełnić niedobory kolagenu w organizmie, a także redukuje przebarwienia i zmarszczki.

Naturalny Kolagen morski PremiumCollagen5000

Pozyskuje się go z ryb, posiada najbardziej zbliżoną budowę kolagenu, do tego, który występuje w organizmie człowieka.  Jego cząsteczka jest najmniejsza, dlatego ma o wiele lepszą wchłanialność niż inne kolageny.

Zadbaj o siebie

Niestety, z wiekiem nasza skóra zaczyna tracić swój blask i szybciej wiotczeje. Jej odcień zmienia barwę na szarą, a nam robią się sińce pod oczami. Włosy i paznokcie stają się o wiele bardziej wrażliwe, zaczynają wypadać i łamać się. O wiele częściej musimy nawilżać skórę, ponieważ traci ona cenną dla organizmu wodę. Jest jednak na to sposób, warto zawczasu sięgnąć po preparat nie tylko nadający blask i poprawiający kondycję naszej skóry, ale także pozwalający poczuć się nam o wiele lepiej.

Wybierz PremiumCollagen5000

Dzięki temu nutrikosmetykowi znacząco:

  • Poprawisz wygląd swojej skóry
  • Wzmocnisz paznokcie i włosy
  • Poprawisz poziom nawilżenia organizmu
  • Unikniesz rozstępów, cellulitu i przebarwień
  • Zredukujesz zmarszczki

PremiumCollagen5000 to nowoczesna technologia walki z utratą kolagenu. Zawiera najlepszej jakości kolagen morski, witaminę C i nie posiada w swoim składzie sztucznych składników. Jedna tabletka na dzień znacząco poprawi wygląd Twojej skóry, a Ty znów będziesz cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Bez obaw będziesz mogła umówić się na wizytę z przyjaciółką na basenie, gdyż nie będą martwić Cię już rozstępy czy cellulit.

Zadbaj już teraz o siebie i swoje zdrowie, by móc ciągle realizować swoje plany i cieszyć się z życia!

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie PremiumCollagen5000

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."