Ulotka Zdrowia
Pregna 250 DHA - Wspomaga rozwój mózgu dziecka

Pregna 250 DHA - Wspomaga rozwój mózgu dziecka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pregna 250 DHA

Pregna 250 DHA to suplement diety przeznaczony dla kobiet planujących ciążę, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dostarcza do kobiecego organizmu odpowiednią ilość kwasów DHA. Ma on wpływ na rozwój mózgu płodu i niemowlaka karmionego piersią. Jest on podstawowym składnikiem komórek mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój.

Pregna 250 DHA - dawkowanie

1-2 kapsułki preparatu należy przyjmować każdego dnia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pregna 250 DHA

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."