Ulotka Zdrowia
PotazeK Max - Dietetyczny środek spożywczy

PotazeK Max - Dietetyczny środek spożywczy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu PotazeK Max

PotazeK Max to kapsułki o przedłużonym działaniu, które pomagają w łagodzeniu zaburzeń gospodarki potasu i uzupełniają jego niedobory. Lek może być stosowany w stanach niedoboru potasu wynikającego z zaburzenia gospodarki potasowej, niedoborów potasu w okresie ciąży, obfitych krwa-wień menstruacyjnych oraz intensywnego wysiłku fizycznego, zaburzenia równowagi wodnoelektrolitowej organizmu. Można będzie dzięki temu wspomóc funkcjonowanie układu nerwowego, mięśni i utrzymać ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie.

Preparat można przyjmować dwa razy na dzień po jednej kapsułce, godzinę przed posiłkiem lub dwie godziny po posiłku, popijając go wodą.

PotazeK Max skład:

chlorek potasu, żelatyna, substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza, substancja glazurująca - etyloceluloza, barwnik - dwutlenek tytanu.

Wartość odżywcza 100 g 1 kapsułka 2 kapsułki
Wartość energetyczna 15 kJ/ 3,5 kcal 0,18 kJ/ 0,04 kcal 0,36 kJ/ 0,08 kcal
Tłuszcz 0 g 0 g 0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 0 g 0 g 0 g
Cukry 0 g 0 g 0 g
Białko 0 g 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g 0 g
Potas (chlorek potasu) 39,7 g 472 mg 944 mg

Opinie PotazeK Max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."