Ulotka Zdrowia
Potazek MAG - Kapsułki o przedłużonym uwalnianiu

Potazek MAG - Kapsułki o przedłużonym uwalnianiu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Potazek MAG

Potazek MAG to kapsułki o przedłużonym uwalnianiu, dzięki którym można uzupełnić braki potasu i magnezu w organizmie. Suplement diety powinien być stosowany głównie przez osoby dbające o ciśnienie krwi, mięśnie i układ nerwowy. Stosując taki preparat, zmniejszysz uczucie zmęczenia i znużenia, zadbasz o zdrowie kości i zębów. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując go dwa razy dziennie po jednej kapsułce.

Najlepiej przyjmować kapsułki w trakcie posiłku lub tuż po nim, popijając je wodą. Jeżeli występuje problem z połknięciem kapsułki, można ją otworzyć i wsypać jej zawartość do spożywanego posiłku. Zjedzony posiłek należy popić dużą ilością wody.

Potazek MAG Składniki:

Chlorek potasu (potas), sól magnezowa kwasu cytrynowego (magnez), żelatyna, substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza, substancja glazurująca - etyloceluloza, substancja wiążąca - celuloza, barwniki - ryboflawina, kurkumina.

Składniki 2 kapsułki % RWS*
Chlorek potasu, w tym: - potas 1000 mg 524,4 mg   26,2%
Cytrynian magnezu, w tym: - magnez 626 mg 100 mg   26,7%

* RWS - Referencyjne Wartości Spożycia.


Opinie Potazek MAG

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."