Ulotka Zdrowia
Potazek - Chlorek potasu 610 mg

Potazek - Chlorek potasu 610 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Potazek

Potazek to preparat dostępny w formie kapsułek z mikropeletkami, który pozwala uzupełnić braki potasu w organizmie. Polecany jest szczególnie osobom, które chcą dbać o prawidłowe ciśnienie krwi. Suplement diety wspiera także funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując środek 2-3 razy dziennie po jednej kapsułce. Należy go przyjmować w trakcie posiłku lub tuż po nim, popijając dużą ilością wody. Jeżeli występuje problem z połknięciem kapsułki, można ją otworzyć i wsypać jej zawartość do spożywanego posiłku. Zjedzony posiłek należy popić dużą ilością wody.


Opinie Potazek

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."