Ulotka Zdrowia
Potas premium wysoko biodostępny - Cheers Premium

Potas premium wysoko biodostępny - Cheers Premium

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Cheers
  • Pojemność: 60
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Potas premium wysoko biodostępny

Potas jest bardzo ważnym elementem w organizmie każdego człowieka. Dzięki odpowiedniej dawce potasu można utrzymać właściwe ciśnienie krwi, a do tego poprawić swoje krążenie. Ponadto poprawia się w ten sposób funkcjonowanie swojego układu nerwowego, utrzymuje się przez dłuższy czas koncentrację oraz skupienie. Potas odpowiada także za wspomaganie pracy błon komórkowych znajdujących się w ludzkim organizmie. Co za tym idzie większa dawka składników odżywczych może bezproblemowo przenikać do organizmu. 

Potas premium wysoko biodostępny 

Wspomaganie sprawności ruchowej

Wspomaganie sprawności ruchowej, to też bardzo ważna rzecz jakiej można oczekiwać od potasu organicznego Cheers. Poza tym można liczyć także na mniejszą kurczliwość mięśni. Prawidłowa praca układu nerwowego to bardzo ważna kwestia, dlatego też sięgnięcie po suplement diety będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla potrzebujących osób, zwłaszcza dla sportowców i aktywnych fizycznie osób. Cytrynian potasu odpowiada też w dużej mierze za wzrost produkcji ładunków elektrycznych. Jest to produkt całkowicie bezglutenowy, bez żadnych barwników oraz konserwantów, dlatego też nie działa szkodliwie na organizm. 

Potas premium wysoko biodostępny - Sprawdzony skład

Potas organiczny Cheers posiada bardzo sprawdzony skład. Poza cytrynianem potasu zawarta w suplemencie diety jest mąka ryżowa. Produkt cechuje się bioprzyswajalnością, dlatego też sprawdzi się praktycznie w każdym przypadku. Innowacyjna formuła zawarta w suplemencie na pewno nikogo nie rozczaruje. Można sobie w ten sposób poradzić z wszelkimi zaburzeniami w pracy układu nerwowego i z nieprawidłowo pracującymi mięśniami. Suplement diety został stworzony przez grono wybitnych ekspertów, dlatego też można po niego sięgać kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, bez obaw o to, że zagrozi się w jakiś sposób swojemu zdrowiu. Potas organiczny transportuje wiele składników odżywczych do organizmu, z których potem można korzystać w ciągu dnia, zwłaszcza w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, dlatego wśród sportowców taki produkt spisze się doskonale. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Potas premium wysoko biodostępny

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."