Ulotka Zdrowia
Positivum - Tabletki uspakajające 180 szt

Positivum - Tabletki uspakajające 180 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Positivum

Positivum to suplement diety o działaniu uspokajającym stanowiący naturalne wsparcie dla organizmu w sytuacjach stresowych. Preparat wpływa na ludzi organizm odprężająco, pozwala odzyskać równowagę emocjonalną oraz przyczynia się do możliwości uzyskania spokojnego snu. Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z ziela melisy – utrzymuje pozytywny nastrój, zmniejsza napięcie, odpręża i pomaga w utrzymaniu zdrowego snu.
  • Wyciąg z szyszek chmielu – wykazuje kojące działania, przyczynia się do uzyskania spokojnego snu.
  • Wyciąg z krokusa uprawnego – utrzymuje prawidłową równowagę emocjonalną oraz pozytywny nastrój.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek, które osoby dorosłe mogą przyjmować trzy razy na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Positivum skład:

Celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela melisy, wyciąg z szyszek chmielu, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z krokusa uprawnego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), żółcień chinolinowa (barwnik), brąz HT (barwnik), czerń brylantowa (barwnik), zieleń S (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Składnik 3 tabletki
Wyciąg z ziela melisy 150 mg
Wyciąg z szyszek chmielu 75 mg
Wyciąg z krokusa uprawnego (szafran) 15 mg

Opinie Positivum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."