Ulotka Zdrowia

Ulotka Zdrowia zaprasza na II Konferencję Naukową 25 i 26 maja w Warszawie

Ulotka Zdrowia zaprasza na II Konferencję Naukową 25 i 26 maja w Warszawie

II Konferencja Naukowa odbędzie się 25 i 26 maja w Warszawie. Organizowana jest przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Nanobiotechnologii oraz Koło Naukowe Żywienia Zwierząt działające na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Wydarzenia skupia podczas dwóch dni elitę świata naukowego z wielu uczelni polskich i zagranicznych.

Po raz drugi zapraszamy wszystkich na Konferencję Młodych Naukowców w Warszawie pod hasłem „Biotechnologiczno-żywieniowe i hodowlane wyzwania XXI wieku„. W tym roku do zaprezentowania wyników swoich badań, wymiany doświadczeń i naukowej integracji zapraszamy nie tylko naukowców z Polski ale również obcokrajowców. Konferencja poświęcona jest zagadnieniom związanym z żywieniem zwierząt, biotechnologią oraz bioinżynierią. Swoim udziałem zaszczycą nas goście z Polski i zza granicy, którzy wygłoszą prelekcje z zakresu inżynierii tkankowej, nanobiotechnologii oraz żywienia i hodowli zwierząt.  Konferencja podzielona jest na dwa dni tematyczne:

Dzień I "Bioinżynieria zwierząt"

Dzień II "Żywienie i hodowla zwierząt"

Przed II Konferencją Młodych Naukowców warto przybliżyć osiągnięcia I edycji , która odbyła się pod hasłem: ,,Biotechnologia w produkcji zwierzęcej”. Podczas dwudniowego spotkania swoje dokonania w dziedzinie bioinżynierii i zootechniki zaprezentowało 300 uczestników, usłyszeliśmy 30 prelekcji. Otrzymaliśmy 460 zgłoszeń w tym 80 posterów naukowych. Każdy mógł dowiedzieć się czegoś interesującego i poszerzyć swoją wiedzę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dla najlepszych wystąpień przewidziano wspaniałe nagrody.

Więcej informacji na stronie internetowej: mknn.esy.es

oraz na naszym Fanpage’u: https://www.facebook.com/Konferencja-M

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."