Ulotka Zdrowia

Jaką wybrać kreatynę pod Crossfit ?

Jaką wybrać kreatynę pod Crossfit ?

Dynamiczny, wysiłkowy trening, który wykracza poza utarte do tej pory schematy zdobywa uznanie wielu aktywnych osób dążących do perfekcyjnej sylwetki. Crossfit jest wymagającym planem treningowym, które daje szybkie efekty, ale kluczem do ich osiągnięcia jest rygorystyczne przestrzeganie zasad i dokładne wykonywanie poszczególnych, niełatwych ćwiczeń.

Głównym założeniem crossfit jest osiągnięcie sprawności w dziesięciu różnych obszarach tj. wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, szybkość, zwinność, gibkość, moc, równowaga, koordynacja i dokładność. Osoby podejmujące się treningów powinny wykorzystywać maksymalne możliwości swojego organizmu, a tym samym podjąć suplementację kreatyną.

Co to jest kreatyna i jakie jest działanie ?

Osiągnięcie wysokich wyników wymaga szybkiej regeneracji organizmu oraz dużych pokładów energii. Kreatyna w naturalny sposób jest syntetyzowana w wątrobie. Odpowiada za energię organizmu, a także bierze udział w syntezie białek mięśniowych. Jej suplementacja to szalenie ważna podpora dla organizmu. Kreatyna wpływa na siłę i regenerację mięśni, ma działanie anaboliczne, a dodatkowo ma dobroczynny wpływ na układ sercowo-naczyniowy.

Ranking kreatyny dla Crossfit

1. Monohydrat Kreatyny Prozis to wysokiej klasy kreatyna, która jest dedykowana osobom podejmującym się wyczerpujących treningów crossfitowych. Oprócz większej siły i wytrzymałości, suplementacja preparatem skutkuje minimalizacją spadku pH mięśni w trakcie treningów.

2. Monohydrat kreatyny Myprotein jest jednym z najlepszych suplementów, po które mogą sięgnąć zarówno osoby, które uprawiają sport regularnie, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z crossfit.

3. 100% Creatine Monohydrate jest suplementem, który przypadnie do gustu osobom, które chcą osiągnąć pełne efekty ćwiczeń wybierając sprawdzony na świecie preparat. Zaletą tegoż jest brak smaku i różnorodna gramatura opakowań.

4. Creatine 100% Trec to monohydrat kreatyny, który został uzupełniony o witaminę C oraz sód. Potrójna siła, lepsze wchłanianie i sprawdzona uznana jakość zdecydowanie przeznaczona dla osób podejmujących intensywne ćwiczenia.

Jaka kreatyna dla Crossfit

Szukając idealnej kreatyny dedykowanej crossfitowcom warto postawić przede wszystkim na wysoką, laboratoryjnie potwierdzoną jakość. Dodajmy, że monohydraty kreatyny są jednakowo doskonałe, dlatego można wybrać dowolne, renomowane preparaty, które kuszą niższymi niż konkurencyjne cenami. Oczywiście, kreatyna musi pochodzić wyłącznie od sprawdzonego sprzedawcy.

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."