Ulotka Zdrowia

Jak przyspieszyć wzrost rzęs? Spraw by rosły szybciej

Jak przyspieszyć wzrost rzęs? Spraw by rosły szybciej

Rzęsy chronią oczy przed kurzem i pyłem. Na urodę rzęs wpływ ma dieta, uboga w składniki mineralne wpłynie na słabe brwi oraz rzęsy. Jeśli jest bogata w witaminy z grupy B, cynk, żelazo i magnez to świetnie. Suplementy witaminowe wzmocnią organizm, wpłyną dodatnio na brwi i rzęsy. Antydepresanty, leki na wysokie ciśnienie oraz zbyt duża ilość witaminy A sprawiają, że rzęsy są rzadkie, słabe i kruszą się. Stres, szczególnie długotrwały stres, osłabia cebulki włosów. Zadbana pani ma organizm pełen dobrych witamin, odżywia się racjonalnie i nie ma problemów z niedoborem składników mineralnych w diecie. Zmiany hormonalne oraz choroby źle wpływają na każdego. Osłabiają włosy, brwi oraz rzęsy.

Jakie wybrać serum aby przyśpieszyć wzrost rzęs ?

Na pewno trzeba kupić serum oraz dobry tusz do rzęs. Na pewno nie zaleca się tuszu wodoodpornego, który osłabia rzęsy i prowadzi do ich kruszenia się. Dobre tuszowanie to podstawa - rzęsy nie mogą być sklejone, muszą być elegancko wytuszowane. Dobra szczoteczka sprawia, że rzęsy są piękne i długie. Regulowanie brwi to podstawa, należy je regulować tak, aby nie przypominały brwi Myszki Miki, czyli nienaturalnych cienkich kresek. Można je pokryć henną, nadając im ładny połysk i wygląd odpowiedni na każdy dzień. Grube i ciemne brwi postarzają i wyostrzają twarz, nadają jej taki starczy i niemiły wygląd. Szczotkowanie brwi i rzęs olejkiem rycynowym dodaje im urody oraz wpływa na ich wzmocnienie. 

Każda kobieta marzy o długich rzęsach 

Każda modna pani dba o brwi i rzęsy. Wie, że to cenny element jej urody. Rzęsy i brwi dodają wdzięku i pokazują kobiecą urodę. Nie można dbać o nie od czasu do czasu, lecz koniecznie trzeba zadbać o nie na co dzień. Piękne brwi dodają wyjątkowego wdzięku. Nie wolno zasypiać z wytuszowanymi rzęsami, bo będą one uszkodzone, a poza tym od zaschniętego tuszu będą szczypały oczy. Mocne brwi i piękne rzęsy to podstawa wyglądu. Panie z długimi rzęsami ładniej wyglądają i łatwiej podbijają męskie serca. Dbałość o brwi kosztuje nieco czasu, lecz warto poświęcić kilkanaście minut dziennie dla zdrowia tego detalu kobiecej urody. 

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."