Ulotka Zdrowia

Ulotka Zdrowia - Wspiera Fundację "Agnieszka"

Ulotka Zdrowia - Wspiera Fundację "Agnieszka"

Fundacja „Agnieszka” działa od 2003 roku udzielając wsparcia, pomocy finansowej, rzeczowej, żywnościowej i innej, dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej, oraz ich rodzinom.

Priorytetem jest dla nas pobudowanie, uruchomienie i prowadzenie ośrodka rehabilitacyjno-integracyjnego zwanego Grodziskową Osadą Radości. 
Budowa kompleksu ośrodka to ogromna i kosztowna inwestycja, którą niestrudzenie dzień po dniu realizujemy. W działającej już części prowadzimy stanicę koni huculskich, w ramach której oferujemy dzieciom hipoterapię, oraz dogoterapię a także terapię z udziałem osiołków, alpak, kózek i kucyków. Kontakt ze zwierzętami ma na nich zbawienny wpływ, ponieważ wspomaga ich rozwój emocjonalny, fizyczny i duchowy a my radujemy się całym sercem, że możemy w ten sposób pomagać osobom, których los tak doświadczył.

Wspieraj razem z nami fundację "Agnieszka" i przekaż dzieciom 1% swojego podatku 

Przy ośrodku cyklicznie organizujemy też pikniki integracyjne, warsztaty rozwijające twórczość osób niepełnosprawnych, ogniska, wycieczki po parku krajobrazowym, prelekcje z zakresu edukacji ekologicznej, które mają na celu integrować, uczyć i leczyć.

Nasza Grodziskowa Osada Radości służy dzieciom i osobom niepełnosprawnym do terapii, wypoczynku, rehabilitacji, pracy, nauki, zabawy, ale przede wszystkim ma za zadanie integrować osoby niepełnosprawne ze zdrowym społeczeństwem.

Fundacja "Agnieszka" współpracuje z harcerzami, szkolnymi kołami wolontariatu, klerykami, firmami i instytucjami, którzy wspomagają realizację celów statutowych. Są to również osoby prywatne, którym nie jest obojętny los potrzebujących. Wszystkim naszym sponsorom, współpracownikom, przyjaciołom i wolontariuszom serdecznie dziękujemy. Liczymy, że współpraca ta będzie zawsze tak owocna jak jest teraz. 

Działalność Fundacji jest możliwa głównie dzięki wpływom z 1%.

Dlatego też z całego serca zachęcamy do przekazania naszej fundacji 1% swojego podatku. W odpowiedniej rubryce formularza PIT wystarczy wpisać numer naszego KRS czyli: 0000151511 lub skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczeń rocznych PIT, który udostępniamy na naszej stronie internetowej http://fundacjaagnieszka.pl/pit37.html

Jeśli nasza idea jest bliska waszemu sercu to zachęcamy do pomocy naszym podopiecznym w postaci wpłaty darowizny. Możesz to zrobić klikając tutaj http://fundacjaagnieszka.pl/dotpay.html

Każdy nawet najdrobniejszy gest wsparcia jest dla nas bardzo ważny i cenny.

Więcej o naszej działalności dowiecie się wchodząc na stronę fundacji www.fundacjaagnieszka.pl  

Dane fundacji: Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym „Agnieszka”

Numer KRS 0000151511
Adres: 04-028 Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 51 lok.325
email: fundacjaagnieszka@wp.pl
tel: 22 2923145
strona www: www.fundacjaagnieszka.pl
strona Facebook https://www.facebook.com/Fundacja-Agnieszka-271184106256080/

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."