Ulotka Zdrowia

Domowe sposoby na powiększenie biustu

Domowe sposoby na powiększenie biustu

Natura niestety nie każdą kobietę obdarzyła jędrnym i sporym biustem. Jako, że ta rzucająca się w oczy część ciała jest symbolem kobiecości, każda z pań chciałaby być posiadaczką sporych piersi. Mały lub nie odpowiednio wykształcony biust często bywa sporym kompleksem. Duża część kobiet decyduje się z tego powodu na przeprowadzenie operacji powiększenia piersi. Jednak tak inwazyjna metoda nie jest korzystna dla zdrowia. Istnieją inne alternatywy, a rzadko kto wie, że są nawet domowe sposoby na jędrne i spore piersi.

Przyjemne masaże to jeden ze sposobów na wizualne zwiększenie biustu 

Masaż biustu już wiele lat temu został doceniony w krajach azjatyckich. Jest wykorzystywany jako rekonwalescencja po mastektomii bądź innych zabiegach przeprowadzonych w obrębie piersi. Masaż piersi można wykonać samodzielnie w domu. Wpłynie korzystnie na ich elastyczność, jędrność, a jednocześnie jest poniekąd także profilaktycznym badaniem, dzięki któremu można wykryć niepokojące zmiany. Przyczynia się także do jego wzrostu. Masaż zdecydowanie poprawia kondycję piersi oraz ich okolic.

Dobroczynne działanie ziół - wspomaga jędrność naszego biustu 

Istnieje wiele rodzajów ziół, które korzystnie wpływają na jędrność piersi oraz wspomagają ich porost. Należą do nich przede wszystkim nasiona kopru, które zwiększają produkcje estrogenu, a także żeń-szeń, kozieradka, palma sabałowa, mniszek lekarski i wiele innych. Ziołowe preparaty na porost biustu dostępne są w formie tabletek, kapsułek, mydła oraz kremu. Pozytywnie na biust działa również cebula. Istnieje nawet specjalna mikstura z połączenia cebuli, miodu i kurkumy, którą można wykorzystać do masażu piersi. Taki specyfik świetnie sprawdza się na obwisły i zwiotczały biust.

Domowe sposoby wspomagane suplementami i ziołami na powiększanie biustu 

Niebagatelny wpływ na zdrowy i pięknie prezentujący się biust mają także ćwiczenia. Nie zaszkodzi także zbilansowana dieta i odpowiedni tryb życia, gdzie dużą rolę odgrywa kondycja fizyczna. Piersi składają się bowiem z tkanki tłuszczowej pokrytej skórą. Odpowiednie nawyki żywieniowe mogą przyczynić się do powstania dobrej jakości tkanki budującej piersi.

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."