Ulotka Zdrowia
Polibiotic - Lek na oparzenia

Polibiotic - Lek na oparzenia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 15 g
  • Postać: maść
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Polibiotic

Polibiotic to maść do miejscowego stosowania na skórę, na której pojawiły się drobne rany, otarcia, zadrapania, ukąszenia. Pomaga wyeliminować bakterie, które mogą prowadzić do zakażenia takiego miejsca.

Preparatu nie mogą stosować osoby, które są uczulone na którykolwiek z jego składników. Preparat nie powinien być stosowany w przypadku wystąpienia zaburzeń słuchu. Nie może być stosowany do oczu, na błony śluzowe, na głębokie kłute rany, ciężkie oparzenia lub duże powierzchnie uszkodzonej skóry oraz na sączące zmiany chorobowe, ze względu na ryzyko wchłonięcia substancji czynnych do krążenia ogólnego i ich ogólnoustrojowych działań niepożądanych. Preparat nie jest wskazany dla dzieci poniżej 12 roku życia.


Opinie Polibiotic

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."