Ulotka Zdrowia
Pokrzywa - Zioła do zaparzania, 1,5 g DOZ

Pokrzywa - Zioła do zaparzania, 1,5 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pokrzywa

Pokrzywa, zioła do zaparzania, 1,5 g, 30 saszetek to suplement diety dostępny w torebkach, w których znajdują się wysuszone i rozdrobnione ziela pokrzywy.

Pokrzywa, zioła do zaparzania, 1,5 g DOZ

Stosując taki preparat, można pozbyć się problemów z układem moczowym. Napar należy pić dwa razy dziennie po jednej filiżance. Suplement nie jest wskazany dla osób wykazujących uczulenie na liście pokrzywy oraz na inne substancje w nim zawarte. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Skład pokrzywa, zioła do zaparzania, 1,5 g DOZ

1 torebka zawiera:
1,5 g wysuszonego i rozdrobnionego ziela pokrzywy (Urtica dioica).

Masa netto
45 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pokrzywa

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."