Ulotka Zdrowia
Plastry ochronne na pęcherze na palcach stóp - Scholl

Plastry ochronne na pęcherze na palcach stóp - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 6 sztuk
  • Postać: plastry
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Plastry ochronne na pęcherze na palcach stóp

Scholl Plastry ochronne na pęcherze na palcach stóp to produkt, który nadaje natychmiastową ulgę w bólu. Zmniejsza ucisk na bolące pęcherze. Mocno trzyma je w jednym miejscu.

Plastry ochronne na pęcherze na palcach stóp - zastosowanie

W zestawie znajduje się sześć plastrów. Plastry zostały opracowane w oparciu o innowacyjną technologię podwójnej warstwy Hydra-Guard. Twarda, zewnętrzna otoczka chroni istniejące pęcherze przed tarciem i pocieraniem. Natomiast miękka żelowa poduszeczka chroni pęcherz od środka i przyspiesza jego gojenie. Dba o elastyczność pęcherza.

Plastry mogą być niebezpieczne dla diabetyków. Dlatego osoby mające cukrzycę przed ich zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Powody powstawania pęcherzy

Najczęstszym powodem powstawania pęcherzy są za ciasne buty. Mogą one powstawać także w wyniku noszenia zbyt luźnego obuwia lub mokrych japonek, które ślizgają się między palcami. W wyniku tarcia buta o skórę, dochodzi do jej rozwarstwienia. W szczelinie między naskórkiem a skórą właściwą pojawia się przezroczysty płyn.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Plastry ochronne na pęcherze na palcach stóp

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."