Ulotka Zdrowia
Plastry NiQuitin - Ochrona przed nikotyną przez 24 h

Plastry NiQuitin - Ochrona przed nikotyną przez 24 h

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Omega Pharma
  • Pojemność: 7 sztuk
  • Postać: plastry
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Plastry NiQuitin

Plastry NiQuitin to propozycja dla osób, które chcą stosować środek zwalczający chęć sięgnięcia po papierosa tylko raz dziennie. Są one w stanie ochronić każdego przed głodem nikotynowym przez 24 godziny. Dzięki temu, nie trzeba będzie myśleć o wzięciu tabletki. Plastry są kompletnie nie widoczne. Można je przykleić w takim miejscu, że nikt nie zauważy, że zdecydowaliśmy się na ich stosowanie. Dostępna forma jest bardzo wygodna. Dzięki ich stosowaniu będziesz mógł odzyskać radość z życia oraz uwolnisz się od poważnego nałogu, jakim jest palenie papierosów. Pierwsze efekty działania plastrów można będzie zauważyć po 7 dniach ich regularnego stosowania.

Plastry NiQuitin - dawkowanie 

Klinicznie zostało udowodnione, że plastry pomagają zmniejszać głód nikotynowy i wspierają walkę z uzależnieniem, jakim jest palenie papierosów. Warto jednak pamiętać, że jeżeli decydujemy się na ich stosowanie, nie należy stosować innych dostępnych produktów NiQuitin. Łączenie plastrów z pastylkami, gumami czy tabletkami do ssania nie zostało zatwierdzone. W związku z tym, nie należy tego robić. Może to spowodować wystąpienie skutków ubocznych, albo nawet przedawkowanie składników zawartych w tych produktach. Mogłoby to mieć poważne konsekwencje dla Twojego zdrowia. Dlatego musisz zdecydować, czy wolisz stosować pastylki czy inne formy terapii oferowane przez NiQuitin.

Warto pamiętać, aby przechowywać plastry w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Najlepszą temperaturą do ich przechowywania będzie poniżej 25 stopni Celsjusza. Należy chronić te środki przed wilgocią.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Plastry NiQuitin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."