Ulotka Zdrowia
Plastry Nicorette® Invisipatch - Stosowanie raz na dobę

Plastry Nicorette® Invisipatch - Stosowanie raz na dobę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: McNeil AB
  • Pojemność: 7 sztuk
  • Postać: plastry
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Plastry Nicorette® Invisipatch

Plastry Nicorette® Invisipatch to preparat, który należy stosować raz na dobę. Pomaga pokonać problemy z głodem nikotynowym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą walczyć z nałogiem bez myślenia o tym. Naklejony plaster przez cały dzień stopniowo uwalnia do organizmu nikotynę, pomagając Ci tym samym ograniczyć objawy odstawienia i przyzwyczaić się do nowego stylu życia bez papierosa. Stosując plastry, można prowadzić normalny tryb życia, bez myślenia o tym, że chce się nam palić. Są one półprzezroczyste, a więc mało widoczne.

Plastry Nicorette® Invisipatch - stosowanie i dawkowanie

Plaster należy przykleić na suchą, czystą skórę, na przykład w okolicy ramienia, biodra lub klatki piersiowej. Pod koniec dnia, plaster należy usunąć i wyrzucić do śmieci. Jeśli palisz więcej niż 10 papierosów dziennie, odpowiednim plastrem na początek dla Ciebie będzie NICORETTE® INVISIPATCH™ 25 mg/ 16 godz. Plastry NICORETTE® INVISIPATCH™ dostępne są w trzech dawkach: 25 mg, 15 mg i 10 mg.

Plastry Nicorette® Invisipatch - przeciwwskazania 

Kuracje należy rozpocząć od dawki 25 mg, którą należy stosować przez 8 tygodni. Następnie należy stosować dawkę 15 mg przez 2 tygodnie i przez następne 2 tygodnie 10 mg. Pozwoli to całkowicie pozbyć się nałogu. Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Plastry Nicorette® Invisipatch

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."