Ulotka Zdrowia
Piperine Slim - Termoaktywne spalanie tkanki tłuszczowej

Piperine Slim - Termoaktywne spalanie tkanki tłuszczowej

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Piperine Slim

Walka z nadwagą wkracza w nową erę! Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste jak z preparatem nowej generacji, Piperine Slim.

Działanie tego produktu jest wielofazowe. Z powodu swoich termoaktywnych właściwości nie tylko przyspiesza spalanie tłuszczu jak większość dostępnych na rynku produktów, ale dodatkowo normuje wydzielanie kwasów żołądkowych, reguluje pracę jelit i zwiększa wydatek energetyczny organizmu. Dzięki temu spożyty pokarm przebywa drogę z żołądka do jelit w krótszym czasie, co sprzyja odchudzaniu.

Termoaktywne spalanie tkanki tłuszczowej z Piperine Slim

Podstawowym składnikiem Piperine Slim jest piperyna, od której produkt wziął swoją nazwę. To substancja pozyskiwana z czarnego pieprzu. Do jej cennych właściwości należy między innymi poprawa trawienia. Wzmaga także przyswajanie witamin z pokarmu, co oznacza, że od tej pory Twoje posiłki będą przynosić Ci więcej zdrowotnych korzyści! Piperyna przyspiesza metabolizm, stymulując enzymy trawienne trzustki. Ułatwia także trawienie białek oraz poprawia ukrwienie przewodu pokarmowego, dzięki czemu składniki pokarmowe wchłaniają się lepiej.

Oprócz piperyny preparat zawiera wyciąg z guarany i ekstrakt z zielonej herbaty, które również już bardzo dawna słyną ze swojego wspaniałego wpływu na nasze zdrowie. Guarana dostarcza nam energii i przyspiesza metabolizm, z kolei zielona herbata ma właściwości antyoksydacyjne, działa odmładzająco i wspiera spalanie tłuszczu.

Spalnie tkanki z Piperine Slim jest bezpieczne ?

Oczywiście, że tak! Piperine Slim to produkt w 100% naturalny. Nie zawiera wyciągów z roślin genetycznie modyfikowanych. Jest także wolny od glutenu i laktozy, więc mogą go stosować osoby na dietach specjalistycznych oraz weganie.

Jakie efekty uzyskujemy stosując suplement Piperine Slim

Oczywiście podstawowe działanie Piperine Slime to redukcja wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej. To jednak nie wszystko! Dzięki zawartości guarany, środek doda Ci energii do działania i będzie wspierał Twoją aktywność fizyczną. Nie musisz już spędzać godzin na morderczych treningach ani katować się dietami. Od tej pory Twoja aktywność będzie wynikiem Twoich chęci, a nie konieczności. Ciesz się życiem jako nowy, szczuplejszy Ty.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Piperine Slim

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."